איך לבחור לימוזינה לאירוע שלכם

צרו איתנו קשר

לאחרונה, יותר ויותר אנשים נחשפים לחוויית הנסיעה בלימוזינה ורוצים לטעום גם הם מהעולם שהיה שייך עד לאחרונה, למעמד העליון בלבד. השכרת לימוזינה היא דרך מצוינת להגיע לאירוע ולהפגין בו נוכחות מרשימה. אז איך לבחור לימוזינה לאירוע שלכם?

מה צריך לדעת לפני שבוחרים לימוזינה?

החלטתם לפנק את עצמכם ולהגיע לאירוע הקרוב שלכם בלימוזינה יוקרתית ומפוארת. לפני שאתם בוחרים את הלימוזינה הנחשקת, עליכם לדעת כמה דברים כי כמו שבוחרים את הבגד המתאים לאירוע, כך יש גם להתאים את הלימוזינה לאירוע.

יש מגוון סוגים של לימוזינות להשכרה הכוללות נהג צמוד ופינוקים אבל לרוב, הבחירה תהיה בין שני סוגי לימוזינות – לימוזינה ארוכה שהיא הלימוזינה הנשיאותית והקלאסית המתאימה לכמות של עד שמונה אנשים ומשמשת לנסיעות קצרות או ארוכות ולימוזינה קצרה שמתאימה לכמות של עד ששה אנשים ולרוב משמשת לנסיעות קצרות, כמו: איסוף והורדה של החוגגים באירוע. התאימו את סוג הלימוזינה לפי האירוע על-מנת שתהיה התאמה ראויה גם מבחינת הצורה וגם, כמובן, מבחינת הצבע – צבע לבן למראה יפה וקליל או צבע שחור למראה רשמי ויוקרתי.

יש לימוזינות שבהן תמצאו מערכת שמע משוכללת, אוכל ושתייה קלה וחריפה ועיצוב פנימי וחיצוני לפי קונספט האירוע ויש שיהיו ברמה בסיסית יותר וזאת כמובן, בהתאם לתקציב שלכם.
מרכיב נוסף וחשוב לא פחות הוא הנהג שלכם, יש לסווג את רצונו של הלקוח לגבי צורת ההתנהלות אתו. תעדיפו נהג חברותי ואיש שיחה או נהג שישמור על מרחק מכם וייתן לכם פרטיות?

באיזה אירועים אפשר לחגוג עם לימוזינה?

בשנים האחרונות אנשים רבים מתחברים לטרנד העכשווי והפופולארי ומגיעים לאירועים שונים עם לימוזינה מפוארת ומהודרת. האירוע הכי נפוץ שאליו מגיעים בלימוזינה מפוארת הוא אירוע החתונה שאליו מגיע הזוג בלימוזינה מקושטת בפרחים ובסרטים אחרי שבילה בה במשך כל היום בין הצילומים ועד לאולם האירועים עצמו. כך גם יש המשתמשים בשירותי הלימוזינה המפנקת לאירוע בר/בת מצווה כאשר הלימוזינה מלווה את החוגג או החוגגת במשך חצי יום או יום אחד בהתאם לבקשת הלקוח.

אירוע נוסף שאפשר לחגוג עם לימוזינה הוא מסיבת רווקים או רווקות – אם אתם רוצים להפוך את ערב הרווקות שלכם לערב מכובד ויוקרתי אז לימוזינה תעזור לכם בזה ועם נהג צמוד שיסיע אתכם ממקום למקום תוכלו לבלות ולחגוג ערב שלם בלי לדאוג לנהג תורן, לחניות וגם העמידה ברמזורים תהפוך למהנה יותר.

גם ימי הולדת, ימי נישואים או כל מאורע משמעותי שלכם או של היקרים לכם, ייחגגו בצורה מרגשת יותר בתוך לימוזינה כיפית ומפנקת. וכמובן, אירוע שהיה לאחרונה להרבה יותר מיוחד ממה שנחשב בעבר, נשף סיום בית-הספר שלהגיע אליו עם לימוזינה יהיה הרבה יותר מרשים ומלכותי מאשר כל דרך אחרת – אף אחד לא יפספס אתכם כשתרדו מהלימוזינה ולכם תישאר חוויה נעימה להיזכר בה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר