לימוזינה לשדה התעופה

צרו איתנו קשר

אלה רק חלק מרכבי היוקרה שלנו

לימוזינה ורכבי יוקרה לשדה התעופה

ישנם הרבה מאוד סיבות ודרכים להגיע לשדה התעופה, אחת מהדרכים היצירתיות היא באמצעות לימוזינה. במקרים שבהם מדובר בפגישה חשובה, בפגישה עם איש עסקים שנוחת מחו"ל, הלימוזינה תהווה חלק חשוב. למעשה, הלימוזינה תעניק לכם את הרשמיות ואת סגירת העסקה בצורה הטובה, האידיאלית, והמהירה. בעמוד זה, חברת סהר לימוזין מספרת אודות הנושא לעומק: למה כדאי להגיע עם לימוזינה, מה כוללת הלימוזינה, ולמה דווקא לבחור בנו. לימוזינה לשדה התעופה  

למה כדאי להגיע עם לימוזינה לשדה התעופה – כל הסיבות

ללא ספק, לימוזינה מעניקה תחושת יוקרתיות נפלאה, מפנקת במגוון דרכים, והופכת את הנסיעה לקלה יותר. בשנים האחרונות, הרבה מאוד צעירים ומבוגרים מעוניינים לנסוע עם הלימוזינה ברחבי ישראל למגוון מטרות: החל מפגישות עסקיות, הגעה לחופשות או לצימרים, הגעה לאירועים, ועד לטיולים עם המשפחה והחברים. חברת סהר לימוזין, הגדילה ראש, ונותנת לכם כאן ועכשיו את כל הסיבות להשכרת לימוזינה לשדה התעופה. אז מהם הסיבות להגיע לשדה התעופה עם לימוזינה איכותית? פירטנו כאן על "רגל אחת":
 1. פגישה עסקית חשובה ורצינית – הרבה מאוד פגישות רציניות וחשובות מתרחשות סביב נסיעה בלימוזינה, או לחלופין הגעה למקום המפגש בלימוזינה. כאשר מדובר על עסקת מאוד גדולה, עסקת נדל"ן לדוגמא, הרושם הראשוני קובע. לכן, ובעקבות זאת, כדאי להרשים את הצד השני עם לימוזינה. בזמן הנסיעה, אתם והאיש החשוב תהנו משירות VIP, בר משקאות, ופינוקים מהצד.
 2. נסיעה לשדה תעופה לשם חופשה – אנשים שמעריכים פינוקים ויוקרה יבחרו בלימוזינה מפוארת. במקרים שבהם אתה חוזרים או הולכים לשדה התעופה לשם החופשה, הנסיעה חייבת לעבור בצורה הטובה ביותר. השכרת לימוזינה לשדה התעופה לשם חופשה או תענוגות אחרים תהפוך את חווית הנסיעה להרבה יותר טובה ומהנה. כאשר מדובר בנסיעות ארוכות, לימוזינה היא מאסט.
 3. נסיעה או חזרה משדה התעופה בכל מטרה – נסיעה או חזרה משדה התעופה מכילה הרבה מאוד אפשרויות, מטרות שכל אחד מציב עבורו, והנסיעה בלימוזינה יכולה להיות הרפתקה מפנקת. אם אתם רחוקים משדה התעופה, ומדובר בנסיעה די ארוכה של שעתיים או יותר, כדאי לעבור את הנסיעה בצורה הטובה ביותר, להגביר את מצב הרוח, ולהתפנק כמה שרק אפשר. לא משנה מהי מטרתכם, את כל זה ויותר, ניתן לעשות באמצעות השכרת לימוזינה לשדה התעופה.
  ישנם סיבות נוספות שהלימוזינה תצדיק את המחיר לדוגמא: רושם על בחורה שאיתה אתם יוצאים תקופה קצרה, איסוף המשפחה משדה התעופה, פגישה עסקית עם השותף ושינוי האווירה, וסיבות נוספות. לא משנה מהי מטרתכם, מהי הסיבה להשכרת הלימוזינה לשדה התעופה, חברת סהר לימוזין תשמח לספק לכם את הלימוזינות הכי מפוארות, הכי מפנקות, ועם השירות הטוב ביותר.

פגישה עסקית מפוארת בלימוזינה הכי יוקרתית בישראל

פגישות עסקיות חייבות להתרחש עם האנרגיות הנכונות, העוצמתיות, והחיוביות ביותר שתוכלו להגיש ללקוח. הרושם הראשוני קובע, ואיתו גם הפגישה הראשונית עם האדם. בשנים האחרונות, הרבה מאוד פגישות מוצלחות נסגרו במשוב חיובי כאשר הצד השני (הקונה) מרגיש באווירה חיובית, וכאשר הוא באמת נהנה. השכרת לימוזינה עבור פגישה עסקית תעלה את סיכויי הסגירה ב- 20% נוספים, וכדאי לקחת זאת בחשבון. מעבר לזה, הרבה יותר קל לסגור עסקאות בלימוזינה מאשר ברכב רגיל, וזו עובדה שהוכיחה את עצמה. אז מה אתם מקבלים בהשכרת לימוזינה פרטית? מה כולל בלימוזינה ובשירות? הנה כמה דברים:
 1. נהג צמוד שמלווה אתכם לכל אורך הדרך – ישנם שתי דרכים להשכיר לימוזינה: הדרך הראשונה, באמצעות השכרת לימוזינה ונסיעה עצמאית. הדרך השנייה והנפוצה, באמצעות נהג מלווה לכל אורך הדרך. חלק בלתי נפרד מהחוויה היא השכרת לימוזינה עם נהג צמוד, שמעניקה שירות מותאם אישית, ומאפשרת לשתות חופשי ללא גבולות. מעבר לזה, כאשר מישהו אחר תופס את ההגה במקומנו, אנחנו יכולים להירגע ולהנות מהחוויה והנופים בכל דקה ודקה, פשוט תענוג.
 2. פינוקים מתוקים ובר משקאות צמוד – החלק העיקרי והמהנה ביותר בהשכרת לימוזינה מפוארת, הם ללא ספק הפינוקים ובר המשקאות שמתלוות עם העסקה. בהשכרת לימוזינה תקבלו בר משקאות אישי וחופשי, פינת פינוקים ומתוקים כמו – שוקולדים ומתוקים נוספים. ללא ספק, נסיעה עם פינוקים איכותיים תרגיש כחוויה בפני עצמה, ותהפוך את כל הערב למהנה הרבה יותר.
 3. עד 7 מקומות ישיבה איכותיים בלימוזינה – ניתן להשכיר לימוזינה עד 7 מקומות ישיבה. במילים אחרות: תוכלו לארח פגישות עד 7 אנשים, אתם והשותפים, והלקוח העסקי. או לחלופין, תוכלו להשכיר לימוזינה עם המשפחה או החברים. ללא ספק, לימוזינה עד 7 מקומות מאפשרים לנו להתגמש, לא להיות מוגבלים, ולהנות מהריווח כמה שרק אפשר.
 4. קריוקי ומסכי LCD מתקדמים לחוויה מושלמת – הרבה מאוד אנשים שמשכירים לימוזינה מעוניינים בקריוקי, במסכי LCD, או במסכי פלזמה לצורך הקרנת סרטי וידאו. לא משנה מה מטרתכם, הלימוזינה תאפשר לכם להשתמש בציוד מתקדם כהוות נפשכם וללא הגבלה. קריוקי ומסכי LCD ושאר הטכנולוגיה מאפשרים לנו להנות מכל החוויה בצורה המושלמת ביותר.
 5. ביטוחים במקרים של נזקים – אין לדעת מה היום יוליד, כך נאמר לכל אורך ההיסטוריה האנושית. והאמת, זה באמת נכון. גם אם נזהר ככל האפשר, גם אם נשתמש באמצעי הבטיחות הרבים, אין לדעת מה יקרה על הכביש. במקרים כאלה ואחרים, אתם פשוט מכוסים. ברוב המקרים, כל השכרה עם נהג צמוד תכלול ביטוח נסיעות, ביטוח צד ג', וביטוחים נוספים שיאפשרו לכם ביטחון רב.
  השכרת לימוזינה לפגישה עסקית, או לכל מטרה אחרת, מעניקה לכם הרבה מאוד יותר. מלבד חמשת היתרונות שציינו, קיימים למעלה מ- 20 יתרונות נוספים, שאותם לא נציג כעת. לימוזינה מפוארת לכל מטרה שהיא, מעניקה לכם נסיעה בסטייל, נסיעה לא משעממת, ותוך כדאי מאפשרת לכם להתפנק ולהתרווח בחופשיות רבה. הלימוזינות של סהר לימוזין מאפשרות את כל זה ואף יותר, להתייעצות חייגו עכשיו.

למה דווקא להזמין לימוזינה לשדה התעופה עם סהר לימוזין

ניתן להשכיר לימוזינה בהרבה דרכים, הדרך הטובה ביותר היא השכרה עם חברה שמבינה אתכם, שמבינה את מטרותיכם, ושיודעת להעניק את כל זה בצורה המושלמת, יחד עם שירות מנצח, ופינוקים בלי סוף. חברת סהר לימוזין מתמחה שנים רבות בהשכרת לימוזינות ורכבי יוקרה לכל מטרה, עם נהג צמוד, עם מגוון רחב של פינוקים, ועם שירות שאין כמותו. אז למה דווקא להזמין לימוזינה לשדה התעופה עם סהר לימוזין? הנה כמה סיבות שיוכיחו לכם את עמדתינו בשוק ההשכרה:
 1. הדגמים החדישים והמובילים בישראל – בסהר לימוזין לא מתפשרים, בכל שנה ושנה אנחנו מביאים את הדגמים החדשים והמובילים ביותר של לימוזינות ורכבי היוקרה המפוארים ביותר. אצל סהר לימוזין אתם יכולים להנות ולהיות בטוחים שתקבלו את הרכבים הכי מפוארים שאפשר לבקש. אצלנו הדגמים והרכבים הם החדשים ביותר בישראל, וזה מובטח.
 2. מערכות מולטימדיה מתקדמות – בכל לימוזינה תקבלו מאיתנו מערכות מולטימדיה מקצועיות ואיכותיות כמו – מערכות שמע ווידאו, מערכות קריוקי עם מיקרופונים, וכמובן מסכי LCD איכותיים. את כל זה אתם מקבלים בכל לימוזינה שתבחרו, יחד עם נורות לד איכותיות שמגבירות את החוויה.
 3. פינוקים ובר משקאות חופשי – אצלנו, סהר לימוזין, לא חוסכים על הלקוח נותנים לו הכל מהכל. כמעט בכל לימוזינה שתבחרו תקבלו בר משקאות חופשי ואיכותי, פינוקים צדדים כמו – עוגיות, שוקולד, ממתקים למיניהם, ודברים טובים נוספים. חלק מהחוויה, ללא ספק, נמצאת דווקא בדברים הקטנים ביותר, ועליהם… אנחנו לא מתפשרים.
 4. נהג פרטי שיהיה מוכן לעשות הכל עבורכם – מעוניינים להשכיר לימוזינה? כדאי שתדעו שאצל סהר לימוזין אתם מקבלים שירות מהלב, נהג פרטי שיהיה מוכן לעשות עבורכם פשוט הכל, אפילו הדברים הכי קטנים ומשוגעים יתקבלו בברכה. סהר לימוזין תשמח להגיע לכל מיקום עבורכם ביום המיוחד.
  סהר לימוזין מעניקה שירותי השכרה של לימוזינות ורכבי יוקרה בפריסה ארצית, בכל מקום שתבחרו. מעבר לזה, אנחנו מתחייבים לספק את המחיר בעל התמורה הטובה ביותר, תוך הקדשה לפרטים הקטנים ביותר. סהר לימוזין בעלת ניסיון של מעל 5 שנים, ותעניק לכם את כל תשומת הלב שאתם צריכים. לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו עוד היום 055-999-1888

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר