מחירון

צרו איתנו קשר

כמה עולה להשכיר לימוזינה ורכבי יוקרה

בשנה-שנתיים האחרונות יש טרנד חדש עולמי-ישראלי והוא – השכרת לימוזינה ורכבי יוקרה לאירועים. השכרת לימוזינה ורכבי יוקרה למטרות אירועים וחגיגה היא דרך נפלאה להעביר את זמני הנסיעה בסטייל. אבל השאלה שעדיין לא פתורה – כמה זה באמת עולה. במאמר זה, סהר לימוזין פותחת את כל הקלפים ומספרת לכם כמה יעלה לכם להשכיר לימוזינה, כמה יעלה לכם להשכיר רכב יוקרה, ואיך באמת מחושב המחיר.

להצעת מחיר חינם
עבור השכרת הלימוזינה המפוארת והחדשה בישראל
התקשרו אלינו כעת
055-9991-888

לימוזינה לחתונה

כמה עולה להשכיר לימוזינה

לימוזינה הפכה מזמן לחיי היומיום של בעלי העסקים הגדולים, וכעת, נכנסה גם לתחומי האירועים הפרטיים. מטרתה של הלימוזינה היא להניע אתכם ממקום למקום, מהאירוע לאירוע, ואפילו לשדה התעופה בתל אביב. ללימוזינה ישנם מטרות מגוונות – החל מנסיעה לאירועים, ועד נסיעות לפגישות חשובות וקבלת אורחים. אז כמה עולה להשכיר לימוזינה מפוארת באופן כללי? המחירים מתחילים ב- 1,800 ₪ ויכולים להגיע עד 8,000 ₪. ברשותכם, ובאפשרותכם להשכיר לימוזינה לפי סוג – לימוזינה קצרה, לימוזינה ארוכה, ולימוזינת ג'יפ. במקרים שבהם קיימת חגיגה מאוד גדולה, או חתונה מפוארת, ניתן לקשט את הלימוזינה בהתאם. המחיר לקישוט לימוזינה הוא החל מ- 150 ₪ ומגיע עד למקסימום של 350 ₪ עבור תפאורה מיוחדת ומותאמת.

השכרת רכב יוקרה

כמה עולה להשכיר רכבי יוקרה

רכבי היוקרה הפכו לשם גדול בתעשיית הבידור והפנאי, וגם בתעשיית האירועים והעסקים. רכבי היוקרה משמשים באירועים גדולים וקטנים – ימי הולדת, חתונות, מסיבות וחפלות, פגישות עסקיות, ועוד הרבה.

הלימוזינה החדשה בישראל
הלימוזינה החדשה בישראל

רכבי יוקרה ולימוזינות – איך מחושב המחיר

רכבי יוקרה ולימוזינות הופכות את החוויה למהנה יותר, משדרגות את הנסיעה, ומאפשרות הגעה בטוחה. רכבי היוקרה והלימוזינות השונות מגיעות בשלל דגמים, שלל יצרנים, צורות וצבעים שונים. בכל עסקה, תוכלו להוסיף את ההתאמות שלכם, את הקישוטים הרלוונטיים, ולתכנן מסלול מותאם אישית. אז איך זה מתומחר? איך מחושב המחיר של חברות להשכרת לימוזינות? הנה כמה פרמטרים:

 1. סוג הרכב – בין אם מדובר ברכב יוקרה או לימוזינה, המחיר משתנה ומתייקר בהתאם לסוג הרכב. התשובה היא – בלאי ודלק. אם הרכב שבחרתם שותה יותר דלק מהממוצע, המחיר עשוי להתייקר. כמו כן, סוג הרכב והפופולאריות שלו בתחום היוקרה גם הם פרמטר שעשוי לעלות את המחיר. לדוגמא: אם שווי הרכב עולה כחצי מיליון, בחירת סוג רכב ששווה מיליון שקל תעלה לכם פי 2.
 2. כמות הנוסעים – בעת התעניינות של לקוח בשירותיה של חברת לימוזינה, השאלה הראשונה שתשאל מצד החברה היא: "כמה נוסעים יושבים ברכב". כאשר מדובר בכמות נושאים של 4-5 איש, החברה יכולה להתארגן על רכב שמתאים לכמות הזאת. במקרים אחרים, שבהם נדרשת ישיבה ממושכת של 7-10 איש, החברה תצטרך להוציא רכב בהתאם לכמות הנוסעים, רכב יותר יוקרתי ומפואר.
 3. הקישוטים הנלווים – במקרים מסוימים, השכרת לימוזינה מצריכה קישוט מתאים לרוח האירוע. לדוגמא: הגעה לחתונה בלימוזינה תדרוש אבזור וקישוט נלווה שמתאים לחתונות. במקרים אלה, ייתכנו שינויים בעלות העסקה. לרוב, מדובר בשינויים של 100-300 ₪.
 4. מרחק הנסיעה – מרחק הנסיעה הוא הפרמטר המשפיע ביותר, והוא מגיע עם בלאי. ככל שמרחק הנסיעה גדול יותר, כך העלות תתומחר במחירים גבוהים יותר. בסופו של דבר, לימוזינה או רכב יוקרה מתפקדים בדיוק כמו רכב רגיל: הם מצריכים דלק, מאבדים מהבלאי של הרכב, ומכילים הוצאות שוטפות מן הרגיל.
 5. זמן נסיעה ממושך – אחד מהפרמטרים שמרכיבים את הצעת המחיר הסופית, הוא זמן השהייה. במילים פשוטות יותר: כמה זמן הלקוחות נמצאים ברכב, כמה זמן הרכב הולך לעבוד באופן ממושך. בכל עניין, לימוזינה או רכב יוקרה מגיעים עם חסרון של רכב רגיל: בלאי, ודלק. זמן נסיעה ממושך מן הרגיל יעלה לכם פי 2, וזה לא ניתן לערעור.
 6. דרישה בנהג צמוד – אחת מהפרמטרים שמשפיעים רבות על המחיר הסופי, הוא הדרישה בנהג מלווה, נהג צמוד. במקרים רבים, לימוזינה נשכרת ללא נהג צמוד ותעלה לכם פי 2 יותר זול. ומהצד השני, כאשר יש צורך בנהג צמוד ומלווה, המחיר יהיה אחרת לגמרי. אם ללא נהג צמוד המחיר יהיה 2,000 ₪, המחיר להשכרת לימוזינה עם נהג צמוד תעלה לכם 2,500-3000 ₪.
 7. שירותים נלווים – אם מדובר בנסיעה פשוטה ללא צרכים מיוחדים או מפוארים, המחיר יהיה ממוצע. לעומת זאת, אם נדרשים שירותים נלווים, צרכים מסוימים, הנחיות על הנהג או הלימוזינה, ייתכן שדברים כאלה ואחרים יהיו בתוספת תשלום. לדוגמא: נסיעה לפגישה עם איש עסקים היא נסיעה שמצריכה שירותים נלווים והתאמת הלימוזינה לרוח הפגישה. במקרים כאלה, ייתכנו שינויים במחיר.
 8. קהל היעד – חברת הלימוזינה או בעל הלימוזינה מתמחר את המחיר גם לפי קהלי היעד הצפויים. גם אם זה נשמע טיפה עצוב, קהל צעיר וחדשני יותר גוזל הרבה יותר כוחות ואנרגיה מהנהג, דורש התאמות מיוחדות, ובעיקר לא שקט ומתפרע עם הציוד היקפי ברכב. במקרים כאלה, המחירים עשויים להשתנות. במקרים שבהם בעל הרכב או החברה המתפעלת יודעת שמדובר בקהל בוגר יותר, אנשי עסקים וחברות, המחיר לא ישתנה.
 9. לפי סיווג האירוע – הצעת המחיר הסופית של חברת הלימוזינה מתומחרת גם לפי סיווג האירוע. האם מדובר באירוע חגיגי? אירוע סלב יוקרתי? חתונה מפוארת? או ימי הולדת פשוטים? לפי סיווג וסוג האירוע הצעת המחיר משתנה בהתאם. לדוגמא: אירוע שקט שנמצא קרוב יותר, יהיה בעל מחיר סימלי של כמה מאות שקלים בודדים. לעומת זאת, אירוע חתונה או אירוע סלב חדשני ורועש, שנמצא גם רחוק, יתומחר במחיר של מאות שקלים ועד לאלפי שקלים.
 10. לפי מיקום מסוים – כמו במונית שירות או הובלה מסוימת, גם המחיר להשכרת לימוזינה דומה. השכרת לימוזינה בתל אביב תעלה לכם כמו השכרת לימוזינה בהרצליה או נתניה. מהצד השני, השכרת לימוזינה באשדוד או בחיפה תעלה לכם הרבה יותר.
 11. השכרה ביום או בלילה – לרוב, השכרת לימוזינה נעשית בשעות היום הסטנדרטיות. אם ישנם צרכים להשכרה בשעות לא רגילות המחיר ישתנה בהתאם. לדוגמא: השכרת לימוזינה מהשעה 13 בצהריים ועד השעה 18 בערב תעלה לכם במחיר נורמלי וממוצע. לעומת זאת, השכרת לימוזינה מהשעה 12 בלילה, ועד השעה 4-5 בבוקר, תעלה לכם הרבה יותר. במילים אחרות: כמו במונית – תעריף יום ולילה.

 

ממש השקענו, אלה הם כל 11 הפרמטרים שנהגי לימוזינה נשענים עליהם ומתמחרים את הצעת המחיר. חלק מהנהגים נוקבים במחירים שתוכננו מראש ע"י המחירון של דפי זהב לעסקים. אלה הם הפרמטרים שכדאי לשים לב אליהם. אם אתם מעוניינים במחיר מוזל להשכרת לימוזינה, תצטרכו להיות קצת יותר גמישים – וויתור על נהג מלווה, זמן הנסיעה וההשכרה, וכמובן המרחק.

סהר לימוזין – לימוזינות עם איכות

סהר לימוזין נוסדה לפני שנים רבות, עוד בתקופות שהלימוזינה הייתה שייכת רק לעשירון העליון. חברת סהר לימוזין מעניקה שירות חם ואישי לכל לקוח ולקוח, ייעוץ מקיף בעת השכרת הלימוזינה, ופעילות בכל רחבי הארץ. סהר לימוזין פתוחים כמעט 24 שעות, עד השעה 11 בלילה, ומספקים שירותי הגעה ואיסוף תמידיים. בין לקוחותינו המרוצים הם: אנשי עסקים מובילים, סלבס פופולאריים, זמרים ומפיקי אירועים, ואנשים פרטיים. סהר לימוזין, לימוזינות יוקרתיות עם איכות. להתייעצות ולקבלת הצעה אטרקטיבית חייגו – 055-999-1888

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר