לחגוג את סיום הקורונה בלימוזינה

צרו איתנו קשר

תקופת הקורונה הייתה תקופה קשה מאד לאור הנתק הפיזי מהחברים, הלימודים נערכו בזום והשיחות התרחשו רק באמצעות הטלפון הסלולרי.

הזמינו את סהר לימוזין – הלימוזינה המפוארת ביותר בישראל 

עם סיום הקורונה ופתיחת בתי הספר ומקומות הבילוי, התחושה היא שרוצים לקרוע את העיר, לנוע בה ולצעוק בקולי קולות "הסתיימה הקורונה" בואו אתנו לחגוג!

קיימות כמה אופציות למסיבה, אך אחת המוצלחות שבהן היא לשכור לימוזינה יוקרתית ומהממת ביופייה, להזמין כמה חברים וחברות ולצאת לבילוי מפנק בתוך הרכב היוצא דופן. במרחב העצום שקיים בתוך הלימוזינה יחכו לחברים המון פינוקים, החל בשוקולדים, מטעמים משגעים, משקאות והיצע מכובד של אלכוהול משובח ואיכותי.

מערכת שמע משוכללת

מערכת שמע אשר כוללת קריוקי פועלת ברכב וכך החברים ייהנו לשיר בקולי קולות וכולם יחד, את השירים האהובים עליהם כדי שכל תושבי העיר ישמעו אותם. החברים יתנו לנהג הפרטי הנחיות מדויקות לגבי מסלול הנסיעה. בשלב ראשון הלימוזינה תעבור בין הבתים ותאסוף לאט לאט את כל החברים. לאחר שכולם יהיו ברכב הם ינועו במסלול במרכז העיר ובאזורי הבילוי לשמחתם של החוגגים.

לא בכל יום רואים לימוזינה שנוסעת בעיר ומחוצה לה ולכן עוברי אורח שנחשפים ללימוזינה היפהפייה בעלת החלונות המושחרים והאפקטים הצבעוניים, עוצרים את רכבם מסריטים ומצלמים את הרכב היפהפה כשברקע שומעים את כל החברים שרים יחד את השירים האהובים עליהם. 

למה דווקא אנחנו?

אנחנו עוסקים בתחום זה שנים רבות ולאור ההתמקצעות שלנו בנישה זו, החלטנו לייבא ארצה את הלימוזינות המפוארות ביותר הקיימות, כדי להעניק את התחושה הנפלאה ביותר לחוגגים. הנוסעים נהנים מחלל עצום בתוך הרכב, הם מרגישים שהם נמצאים בסלון הביתי ולא במכונית. הישיבה ברכב המאובזר היא בנוחות מקסימלית ובנוסף לכך מצפות להן הפתעות רבות כמו נשנושים מתוקים והמון אלכוהול. 

הנסיעה בלימוזינה המרהיבה היא חוויה עוצמתית וכל מי שנוסע ברכב שלנו מרגיש שהוא על פסגת העולם ומרגיש לפחות כמו מלך ליום אחד, זוהי תחושה נהדרת שכל אחד רוצה לחוות.

חולמים על זה? זה אפשרי!

כל לקוח פוטנציאלי אשר חושב על השכרת לימוזינה בוחן כמה וכמה אופציות, שואל חברים שכבר שכרו בעבר לימוזינה וקורא חוות דעת באינטרנט וברשתות החברתיות. כשהוא מגיע לאופציה של סהר לימוזין הוא נתקל בהמון המלצות, שפע של סיפורים והמון הבעות של שביעות רצון מהלקוחות שהיו מאד מרוצים מההחלטה שלהם לשכור לימוזינה שלנו כי הם קיבלו יחס מועדף, כל מה שהובטח אכן התבצע והם קיבלו תמורה מלאה לסכום הכספי ששולם. 

זו הסיבה שהלקוחות הללו פונים אלינו ומזמינים לימוזינה לבנה או שחורה, לחגיגת סיום הקורונה או לכל מטרה אחרת שחשובה עבורם.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר