נשף הסיום מתקרב הגיע הזמן להזמין לימוזינה

צרו איתנו קשר

בחודשים האחרונים של שנת הלימודים לסיום התיכון, יש כמה דברים מרכזיים שמעסיקים את בני הנוער, מבחני הבגרויות, הוצאת רישיון נהיגה, הגיוס לצבא ובעיקר נשף הפרום שיתקיים בסוף שנת הלימודים. 

איך לבחור לימוזינה לפרום

בני הנוער מעניקים חשיבות עצומה לנושא ההגעה לנשף הפרום. רובם מעוניינים להגיע באמצעות לימוזינה יוקרתית, ארוכה וחדישה שיש בה נהג צמוד אשר יסע איתם ברחבי העיר, כך הם יאספו מכל נקודה את החבר או החברה וינועו בדרכים עד ההגעה לאולם שבו יתרחש הנשף. 

הדגשים שהם החשובים ביותר עבור בני הנוער הם שתהיה זו לימוזינה ענקית ומרשימה, כך שכל המרחב הפנימי יהיה מעין סלון שקיימת בו מערכת שמע מעולה הכוללת גם קריוקי. המטרה היא שההכנות לאירוע יתחילו כבר בלימוזינה וכולם יגיעו לאולם במצב רוח מצוין לאחר שהתחילו את המסיבה כבר ברכב היוצא דופן. 

חשוב לבני הנוער שימתינו להם שלל פינוקים בתוך החלל הגדול של הלימוזינה, שוקולדים, פירות, משקאות רגילים ומשקאות אלכוהוליים איכותיים וכך הם יחגגו בתוך הלימוזינה ויגיעו מתודלקים לנקודת היעד ועם מצב רוח מצוין, כדי ליהנות מהנשף מתחילתו ועד סופו. 

כמה זה עולה?

עלות השכרת לימוזינה לערב אחד נעה בין 3,500-1,200 ₪. הפער בעלויות נובע מההחלטה לגבי סוג הרכב, הגודל שלו, ההזמנות הקשורות לפינוקים שיהיו ברכב ועוד. אם יש בקשה לקשט את הלימוזינה לכבוד הפרום, העלות נעה בין 300-150 ₪ וזאת בהתאם לגודלו של הרכב. 

למה דווקא סהר לימוזין

בסהר לימוזין אפשר לשכור לימוזינות יוקרתיות, חדישות וייחודיות שלא רואים בדרך כלל כיוון שהן הארוכות ביותר שקיימות בישראל, אפשר לבחור בין לימוזינה שחורה לבין לימוזינה לבנה על פי רצונם של החוגגים. כאשר נוסעים ברכב זה והנהג מפעיל את האפקטים המיוחדים והצבעוניים, אין אחד שעובר ברחוב הן ברגל והן בתוך רכב, שלא יעצור, יביט על הרכב ויתפעל ממנו. 

אם מחליטים שנוסעים בלימוזינה, בוחרים תמיד באופציה היוקרתית ביותר שקיימת, ברכב אשר יש לו ביטוח תואם וזאת עבור השקט הנפשי של הנוסעים. לצורך קבלת ההחלטה, שואלים לקוחות שנסעו ברכב זה ומקבלים מהם המלצות מעולות על השירות ועל איכותה של הנסיעה. מי שחווה חוויה נפלאה ועוצמתית והרגיש מלך ליום אחד, ממליץ על שירות זה מכל הלב.

כמו כן רואים שיש הרבה מאד חוות דעת חיובית ברשתות החברתיות, כך שזה לא מקרה בודד אלא דפוס התנהלות של מפעיל הלימוזינות.

כאשר הלקוחות משוחחים עם סהר לימוזין, הם מבינים שנפלו לידיים טובות של עסק אמין שעומד בכל ההבטחות שלו ולכן הוא הבחירה הנכונה והמוצלחת ביותר עבור נשף הפרום. 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר