שירותי לימוזינה – מה כלול בנסיעה

צרו איתנו קשר

שירותי הלימוזינה בישראל הם פופולאריים, יוקרתיים, איכותיים, ומתאימים לרוב למגוון רחב של אירועים, כמו: חתונות, בר \ ת מצווה, בריתות, ואירועים פרטיים ונוספים. המחירון עבור שירותי לימוזינה בישראל הם החל מ- 1,500 ₪ ויכולים להגיע לטווח של 3,000 ₪ ללילה בודד. רגע לפני ההשכרה, מה בעצם כלול בנסיעה? חברת סהר לימוזין יצאה לבדוק.

שירותי לימוזינה

1) שתייה אלכוהול ונשנושים חופשי

בלימוזינות הישראליות יש יתרונות רבים, אחד מהם היא שתיית האלכוהול, והנשנושים של הדרך. אם בעבר, הייתם מוגבלים או מרגישים לא בנוח באכילת נשנושים ושתיית אלכוהול תוך כדי הנסיעה, כעת הדבר אפשרי. אם זאת, ישנה מגבלה. שתיית אלכוהול גם בלימוזינות המפוארות בישראל מותנות רק לבעלי הגיל המתאים. ללא ספק, הנסיעה בלימוזינה תאפשר לנו להנות מעולמות שעד כה היו מוגבלים עבורנו, ויפה שעה אחת קודם. אם אתם מעוניינים לנסוע לאירוע ותוך כדאי לשתות, לעשן, ולנשנש, הלימוזינה היא הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם.

2) נסיעה חופשית ללא הגבלת קילומטרים

בימינו, כל אחד מרגיש את זה בצורה אחרת, הדלק לוקח את כיסו של הצרכן כמעט ברמה השבועית. והמחירים של הדלק לא כאלה זולים, לפחות לא כמו בעבר. בהשכרת שירותי לימוזינה, שישנו יתרון נוסף ובולט: הדלק לא מהווה מכשול. למעשה, בהשכרת לימוזינה אין הגבלת קילומטרים, נסיעה חופשית וכשרה. אם זאת, כמובן שתהיה הגבלה עד לטעם הטוב, אם עברנו את 100 הקילומטרים הראשונים, יגבה מאיתנו עלות ממוצעת עבור 100 קילומטרים נוספים. ועדיין, כאשר אנחנו נדרשים לנסוע לאירוע כזה או אחר, לרוב 100 הקילומטרים יספיקו. במילים אחרות – השכרת לימוזינה מגיעה עם נסיעה חופשית, ללא הגבלת ק"מ.

3) נהג צמוד שילווה אתכם לכל אורך הדרך

השכרת לימוזינה מגיעה עם שירות VIP, מערכות מתקדמות, והרבה פינוקים על הדרך. בנוסף, השכרת הלימוזינה, ברוב המקרים, תכלול נהג צמוד שילווה אתכם לכל אורך הדרך, נהג עממי שימלא את בקשותיכם. זקוקים לעצירה דחופה? במידת האפשר, הנהג ימלא את ההוראה בהתאם לחוקי הכביש והתנועה. היום, כאשר קיים נהג מלווה, אנחנו יכולים לשתות כהוות נפשינו, ואפילו מעט להתמסטל. ללא ספק, מדובר ביתרון חזק ומשמעותי, במיוחד לכאלה שהיו רגילים להיות הנהגים בחבר'ה.

4) מערכת קריוקי מקצועית ואיכותית

אם אתם אנשי מוזיקה, זמרים חובבים, ואנשים שאוהבים לשיר, לימוזינה תהיה דרך נפלאה להעביר את הזמן. בלימוזינה תוכלו למצוא מקומות ישיבה נינוחים שלא מזיקים לגוף, מערכת קריוקי ושמע מקצועית ואיכותית, ואפילו כמה מיקרופונים להשלמת החוויה. בנוסף, במטרה להגברת החוויה, כלל הלימוזינות מגיעות עם תאורת לד פנימית, מה שהופך את כל החוויה למשובחת יותר. לצד זה, תוכלו לשתות מעט אלכוהול, לטעום מהנשנושים השונים, ובעיקר – להתנהג על נסיעה נינוחה, מאובזרת, ואיכותית. כלל הלימוזינות של סהר לימוזין מגיעות עם מערכות קריוקי מתקדמות, מערכות ישיבה נוחות, והרבה כיבוד ושתייה.

לפרטים נוספים אודות הלימוזינות של סהר לימוזין וחבילות מוצעות, בקרו באתר או התקשרו.
מקווים שעזרנו, לצידכם תמיד, החברים מסהר לימוזין.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר