טיפים לבחירת לימוזינה חדשה – הדרך הנכונה ביותר

צרו איתנו קשר

כיום, בעידן הטכנולוגי, בשנת 2021, הלימוזינה מככבת במגוון רחב של אירועים, החל מאירועי סלב, ועד לאירועים פשוטים יותר כמו: בר מצוות, חתונות, ימי הולדת, בריתות, וכמעט בכל אירוע שנחשב חגיגי. העלות המשוערת עבור שירותי לימוזינה הם החל מ- 1,000 ₪ ולכן הרבה נהגים מעוניינים להפוך את הרכב היוקרתי שלהם לעסק. לחדשים ולצעירים מבנינו, הנה כמה טיפים לבחירת לימוזינה חדשה, זו הדרך הנכונה לבחור.

עלויות ומחירים – הפרמטר המשפיע ביותר בבחירה

לא משנה במי מדובר – בעל עסק, צרכן, או בעל חברה כבד, המחיר נשאר הפרמטר המשפיע ביותר. בעת בחירת לימוזינה, כדאי לשקול את עניין העלויות והמחירים. שימו לב: המחיר עשוי להשפיע על איכותה של הלימוזינה והאביזרים הנלווים. אם נרצה להתגמש יכול להיות שזה יתבטא וייפול על המרחב וכמות החופש של הלימוזינה, לכן כדאי לשקול זאת בעת הבחירה. לימוזינה לקנייה בצורה חדשה עולה בין 500-1,000,000 ₪. לעומת זאת, ניתן למצוא לימוזינות יד שנייה בעלויות של 300,000-450,000,000 ₪. בקיצור, הדרך הטובה ביותר היא לבחור לימוזינה שהמחיר לא ייפגע באיכותה של הלימוזינה.

תיבת הילוכים – ידני או אוטומטי?

לימוזינה מפוארת ומושקעת תעלה לכם לא מעט כסף, מדובר בתקציב ענק ויוקרתי. הלוואה והון עצמי הם הדרכים היחידות לקנות את הלימוזינה בצורה הנכונה ביותר. ללא צל של ספק, תיבת ההילוכים היא חלק מהפרמטרים החשובים ביותר. בחירה של תיבת ההילוכים תלויה רבות בנהג שהולך להשתמש ברכב, יש כאלה שמעדיפים תיבת הילוכים ידנית, ויש כאלה שמעדיפים אוטומטי. לרוב, במבחן התוצאה, תיבת הילוכים אוטומטית עדיפה יותר, הבעיות וההתעסקות היומית הם ברמה מינימלית. בקיצור, בחרו את הלימוזינה שלכם ואת תיבת ההילוכים ע"פ הנוחות הבלעדית שלכם.

צבע הלימוזינה – חלק חשוב מהבחירה

אם אתם הולכים לקנות לימוזינה במטרה להרוויח כסף ולהפוך לעסק עצמאי, הצבע הוא חשוב ביותר. מרבית מהצרכנים ומרבית מהאנשים מעדיפים ורגילים לנסוע תחת לימוזינה מפוארת בצבע לבן, זה פשוט כך. לכן, בעת הבחירה, חשוב לזכור את הנתון הזה ולבחור בצבע המועדף. לימוזינות בצבע שחור הם די נדירות, לא נתקלים בלימוזינות כאלה ביומיום, ולכן הבחירה חייבת להיות בהתאם לטעם של בעל הלימוזינה העתידית. בקיצור, בחרו בהתאם לטעם האישי שלכם, בהתאם לצרכים העסקיים. אנחנו ממליצים על לימוזינה בצבע לבן, היא הכי אידיאלית ומוכרת ללקוחות.

רוחב וחופשיות הלימוזינה – החלק החשוב ביותר

אם נסתכל על מחקרים רבים בתחום, על בדיקות שחברות עשו, מרבית מצרכני האירועים נוטים להזמין לימוזינה בשל עובדה אחת פשוטה: הנאות ופינוקים. לכן ובהתאם זאת, בעת הבחירה, בחרו בלימוזינה די רחבה, שמאפשרת תזוזה וחופשית רבה. במרבית מהעסקות, לקוחות מעוניינים בלימוזינה ארוכה בשל המרחב העצום והבלתי מוגבל, ולכן מדובר בפרמטר די חשוב. למעשה, ישנם חילוקי דעות לכל אורך ההיסטוריה – איזה לימוזינה עדיפה? ארוכה או קצרה? המנצחת בזירה היא הלימוזינה הארוכה.

הדגם והיצרן – החלק הסופי

עד כה עסקנו בדברים הטכניים, בדברים החשובים ביותר ולא משנה מאיזה סוג הלימוזינה. כעת, הפרמטר המוביל והמסיים הוא הדגם ויצרן של רכב הלימוזינה. ישנם עשרות דגמים מומלצים, חברות נוחות ויוקרתיות, והדרך הנכונה והטובה ביותר היא לחפור בגוגל ולמצוא את הלימוזינה הכי מומלצת, הכי משומשת בישראל, והכי חדשה. מעבר לזה, בחרו בלימוזינה שהיא גם נוחה לכם לשליטה, שהיא מאובזרת ויוקרתית מכל בחינה. ללא ספק, המושבים חייבים להיות נוחים, מערכת הקריוקי חייבת להיבחר בקפידה, ונורות הלד חייבות להתאים ולשדרג את הנסיעה.

מקווים שהצלחנו להמליץ ולעזור לכם לבחור את הלימוזינה החדשה, מכאן הבחירה בידיים שלכם. מעוניינים בשירותי לימוזינה יוקרתיים? התקשרו עוד היום 055-9991-888. בברכה ובאהבה רבה, הצוות המקצועי של סהר לימוזין.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר