סוגי לימוזינות – מה אפשר להזמין היום

צרו איתנו קשר

בשנים האחרונות, הלימוזינות הפכו לחלק בלתי נפרד מעולם האירועים והפנאי. הלימוזינות משרתות סלבס מוכרים, נציגי ממשלה, אורחים נכבדים מחוץ לארץ, ואפילו אנשים פרטיים מהשורה. הלימוזינות מככבות בהמון אירועים, כנסים חשובים, ואפילו באירועים הקטנים ביותר – אירועי חברה וחפלה. אז מהם סוגי הלימוזינות שאפשר להזמין היום? סהר לימוזין מספרים.

לימוזינה קלאסית – הלימוזינה הארוכה והמוכרת

הלימוזינה הקלאסית נחשבת כאחת הלימוזינות היוקרתיות והנפוצות ביותר בעולם האירועים הישראלי. הלימוזינה הקלאסית מתאימה לשלל אירועים מגוונים כמו: חתונות, בר ובת מצוות, ימי הולדת, ואפילו נשפים. המראה של הלימוזינה הקלאסית הוא דמוי שחור, ובגודל די רחב וגדול. למעשה, מדובר ברכב הגדול ביותר. הלימוזינה הקלאסית מגיעה עם פס לד מתחת למכונית וגם בתוכה, והיא מסוגננת לפי סוג האירוע. ניתן להוסיף ללימוזינה הקלאסית קישוטי חתונה או קישוטים נוספים ברוח האירוע. מלבד זאת, ניתן אף להוסיף מדבקת מותג באופן זמני, הלימוזינה גם מתאימה לאירועי סלב וכנסים רשמיים.

לימוזינה קצרה – המיני של הלימוזינות

הלימוזינות הקצרות נחשבות גם כרכבים יוקרתיים ומפנקים מכל בחינה, הלימוזינה פחות נפוצה בישראל. לימוזינה קצרה זהו הכינוי לרכב הלימוזינה הקטן ביותר בעולם. המראה הייחודי של הלימוזינה הקצרה הוא בצבע שחור או לבן ובגודל די קטן לעומת הלימוזינה הקלאסית. הלימוזינה הקצרה מיועדת לקהל יותר קטן, עד 5-6 אנשים לכל היותר ומתאימה כמעט לכל אירוע. לרוב, הלימוזינות הקטנות משומשות יותר בחתונות ואירועים קטנים יותר. בתוספת תשלום ניתן להוסיף ללימוזינה הקצרה קישוטים מסוימים, ואף להתאימה לרוח האירוע או החתונה בצורה הטובה ביותר.

לימוזינה ג'יפ – רכב מפנק ויוקרתי

מדובר במהפכה של ממש, בכל העולם לא קיים ג'יפ ארוך יותר מלימוזינת הג'יפ הנפוצה בישראל. מדובר באחד מהרכבים היוקרתיים והמפנקים ביותר, במיוחד כשנכנסים בפנים. לימוזינת הג'יפ היא בצבע לבן והיא נראית ממש כמו ג'יפ רגיל רק ארוך הרבה יותר. הדגם הנפוץ ביותר של לימוזינת הג'יפ נקרא: "לינקולן" והיה משומש בגרסה אחרת בשנות ה- 20. מבפנים, הלימוזינה נראית לגמרי אחרת, רחבה יותר, מכילה שתייה קרה וחטיפים, ומצוידת עם המוזיקה האיכותית ביותר. מעבר לזה, לימוזינת ג'יפ מכילה בתוכה מערכות ישיבה מתקדמות ונוחות. ללא ספק, אם אתם אנשים של אירועים, לימוזינת הג'יפ תהיה הרפתקה מיוחדת עבורכם.

השכרת לימוזינה לפי סוג – כמה זה עולה?

מהיום לא חייבים להגיע במונית או ברכב הפרטי, אפשר להתפנק ברכב לימוזינה יוקרתי ומיוחד במינו. מאז ומתמיד, הלימוזינה הייתה שמורה רק לאירועים מיוחדים של פעם בחיים, הייתה שמורה לאנשי סלבס, לאנשי ממשלה, ולאנשים מעמד העליון. כיום, כל אחד יכול להשכיר לימוזינה כמעט בכל תקציב. והשאלה הטובה ביותר, כמה זה עולה? הנה מחירון משוער אודות המחירים של כל לימוזינה שפירטנו במאמר זה:

  1. לימוזינה קלאסית (ארוכה) – המחירים עבור לימוזינה ארוכה עד 7 נוסעים הם החל מ- 1,200 ₪.
  2. לימוזינה קצרה – הלימוזינה הקצרה ביותר שמיועדת לחתונות היא החל מ- 1,500 ₪ עד 6 נוסעים.
  3. לימוזינה ג'יפ – לימוזינת הג'יפ מיועדת לאירועים והיא החל מ- 2,000 ₪ עד 8 נוסעים לכל היותר.

אז מה לדעתכם הלימוזינה הכי מרשימה? הכי אידיאלית? והכי יוקרתית שמתאימה לאירועים?  ללא ספק, הלימוזינה שתפסה לנו את העין היא הלימוזינה הראשונה – הלימוזינה הקלאסית עם המראה הנקי והכובש. בסהר לימוזין תוכלו להזמין כל אחד ואחת מהלימוזינות שצורפו כאן, לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית בקרו באתר או חייגו עכשיו 055-9991-888.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר