קישוט לימוזינה לחתונה

צרו איתנו קשר

לימוזינה לחתונה מאפשרת הגעה לחתונה בצורה רשמית וחגיגית, ותוך כדי אנחנו יכולים להנות משלל הטבות שהלימוזינה מאפשרת לנו – הנהג הצמוד, בר השתייה והחטיפים החופשי, נוחות המושבים, ואפילו מערכת הקריוקי. הצוות בסהר לימוזין בקיאים מאוד בתחומי האירועים הרבים, ובעיקר באירועי החתונה. סהר תדע להכין את הלימוזינה לרוח החתונה, הכולל קישוטים יפים ומתאימים, ועד לרכב מאובזר, נקי, ויוקרתי.

לימוזינה מקושטת לחתונה

למה כדאי לקשט לימוזינה לחתונה

השכרת לימוזינה לחתונה מאשפר לכם להנות מכל ההטבות והפינוקים שהלימוזינה נותנת. השירות הנ"ל, מותאם מראש לחתונות גדולות וקטנות, וכוללות כבר במחיר קישוט מותאם אישית, שלטים, הצבת מדבקות מסוימות, ואפילו נורות לד להדגשת המסר. אז למה כדאי לקשט לימוזינה לחתונה? הנה כמה סיבות:

  1. זה פשוט נראה טוב יותר – חתונות רבות מגיעות עם לימוזינה מפוארת בקישוטים מרהיבים ונוצצים. נהיה כנים, לימוזינה עם קישוטים ונורות לד זה מחזה נהדר לעיניים, וזה פשוט נראה טוב יותר.
  2. כי כולם עושים את זה – העולם עובד בצורת שרשרת, הרבה מאוד דברים שמתרחשים, נעשו עכב רעיון ששמנו, או דבר שראינו בעבר. עוד מהילדות, לימדו אותנו לסיים את סטטוס הרווקות עם חתונה נהדרת ובשילובה של לימוזינה מפוארת ומקושטת. בסופו של עניין, החתן והכלה מגיעים עם לימוזינה מקושטת מהסיבה שכולם עושים את זה: כל החברים והחברות, המשפחה, ואפילו האנשים מהעבודה.
  3. להדגיש את העיקר – זה המקום היחידי והאחרון שבו אנחנו יכולים לעורר קנאה, להיכנס בסטייל מטורף, ולהדגיש את העיקר: "החתונה היא לכבדותנו" זו אחת מהסיבות שבהם אנחנו דורשים להגיע לחתונה עם לימוזינה מקושטת ויפיפייה.

אלה הם שלושת הסיבות העיקריות ללמה כדאי לקשט את הלימוזינה שלנו לכבוד החתונה הקרובה. ולפעמים, לא באמת קיימת סיבה מוצדקת, זה פשוט קיים, זה מנהג, וחשוב לכבד אותו. סהר לימוזין משתמשת בקישוטים הכי מפוארים, הכי טובים, ומותאמים אישית לחתונה.

כמה זה עולה ומה כולל בחבילה

לפני 20-30 שנה מי שהשכיר את הלימוזינות הם העשירון העליון בלבד. כיום, המצב ממש השתנה. היום, בשנת 2020 – כל אחד יכול להשכיר לימוזינה. עלות הלימוזינה המשוערת למשך יום שלם היא החל מ- 2,500 ₪. במחיר של 2,500-3000 ₪ תקבלו שלל שירותים והטבות! אז מה כולל בחבילה? הנה הפירוט המלא:

  1. קישוטים מרהיבים – לימוזינה לחתונה כוללת קישוטים מרהיבים, מפתיעים, שמתאימים כמעט לכל סוג של חתונה. הקישוטים נבחרים בהתאם עם הלקוח, בהתאם לרוח החתונה, ומסודרים על רוב החלקים של הלימוזינה.
  2. ביטוח נסיעות – הרבה מאוד מקרים יכולים להתרחש בעת הנסיעה. לשם כך, חברת סהר לימוזין מעניקים לכל המאושרים והמאושרות ביטוח נסיעות מקיף. במהלך הנסיעה – אתם מבוטחים.
  3. אלכוהול ומטעמים חופשי – בשביל לפתוח את החתונה באווירה הטובה ביותר, חברת סהר לימוזין מעניקה לכם בר אלכוהול ובר מתוקים חופשי.
  4. נהג צמוד וליווי אישי – בעבר הרחוק, נהג צמוד וליווי אישי היה רק בגדר חלום הוליוודי. כיום, הדברים השתנו, וניתן להשכיר נהגים צמודים לחתונות. שירותי השכרת לימוזינה לחתונות מעניקים ליווי אישי וצמוד של נהג הלימוזינה.
  5. מושבים נוחים וקריוקי – אם אתם שוכרים לימוזינה לחתונה, תרצו לדעת שאתם מקבלים מושבים נוחים ברמה אחרת לגמרי, מערכות קריוקי מתקדמות, מערכות שמע מרהיבות, ומסכי LCD. חשוב להגיע לחתונה במיטבנו, והדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מערכת הקריוקי.

השכרת לימוזינה לחתונה תעלה לכם החל – 2,500 ₪ ותכלול לפחות את 5 הדברים שציינו קודם לכן. בנוסף, אתם תזוכו בהטבות נוספות כמו – שירות אישי וחם, עצירות לא שגרתיות בדרך, בקשות והתאמות נוספות, ועוד. מעוניינים לדעת מה אתם מקבלים עוד אצל סהר לימוזין? פנו אלינו בטופס צור קשר, או התקשרו עכשיו.

סהר לימוזין – החוויה הבלתי נשכחת

החוויה הבלתי נשכחת תלויה רבות בסוג הלימוזינה ובנהג האישי שלנו. "הכל מתחיל מבפנים" משפט שאנחנו מאוד אוהבים. אנחנו מאמינים שהלימוזינה חייבת להיראות מושלמת מבחוץ, ולהפתיע את שוכרי השירות כאשר הם נכנסים לתוך הלימוזינה. הלימוזינה חייבת להיות נוחה ככל האפשר, להגביר את חווית האירוע, ולספק את הציפיות הגבוהות ביותר. חברת סהר לימוזין חשבו הרבה, התייעצו, והגיעו להחלטה הנכונה – החוויה מתחילה מבפנים. צוות סהר עשו מאמצים רבים במטרה לשפר את החוויה, ומספקים לימוזינות יוקרתיות, מפוארות, ואיכותיות לכל מטרה.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית התקשרו – 055-9991-888

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר